Regio Antwerpen · Haven · Zuidrand · Kempen
Kledij Bedrukken in de Regio Antwerpen
Bedrijven, sportclubs en organisaties in Antwerpen en de Antwerpse regio kiezen Kledij-Bedrukking.be voor gepersonaliseerde kledij met logo, naam of ontwerp. Ons atelier ligt in Boom, op minder dan 20 km van het centrum, geen minimumbestelling en persoonlijk advies van bij de eerste vraag.
Van Antwerpse KMO tot Grote Club: Wij Bedrukken het
Antwerpen is een stad van ondernemers, clubs en evenementen. Van het Eilandje tot Borgerhout, van de Kempen tot het Waasland: in de hele Antwerpse regio zijn er bedrijven die herkenbare werkkleding nodig hebben, sportclubs die hun ploeg willen uniformeren en organisaties die een sterk event willen neerzetten. Wij leveren aan al die klanten, niet via een anonieme webshop, maar met een persoonlijk aanspreekpunt dat meedenkt.
Minder dan 20 km van het centrum
Ons atelier in Boom is vlot bereikbaar via de E19 of de N177, ook vanuit Mechelen, Lier, Kontich en de Rupelstreek.
Levering of gratis afhaling
Standaard 7 tot 10 werkdagen na goedkeuring. Levering aan huis of kantoor in de Antwerpse regio, of ophalen in Boom.
Voor de Regio Antwerpen
Wat Wij Leveren voor de Regio Antwerpen
Bedrijfskleding met Logo
T-shirts, polo's, overhemden, bodywarmers en werkkledij met geborduurd of bedrukt logo. Van een startende KMO met 3 medewerkers tot een onderneming met tientallen buitendienstmedewerkers.
Sportclubs in Antwerpen en Omgeving
Voetbalclubs, wielerploegen, zwemclubs, atletiekverenigingen en fitnesscentra bestellen matching kledij voor leden, supporters en technische staf.
Events en Festivals in Antwerpen
Antwerpen is een van de drukste evenementensteden van België. Staffkleding voor festivals, deelnemersshirts voor sportieve events, teamkleding voor beursstanden op Antwerp Expo.
Horecakleding in de Antwerpse Regio
Restaurants, brasserieën, hotels en cateringbedrijven voor wie een herkenbaar uniform deel is van het concept: koksbuis, bedieningsoverhemd, schort met geborduurde naam.
Particulieren en Gepersonaliseerde Cadeaus
Een verjaardag, een babyshower, een huwelijksfeest of een afscheid: gepersonaliseerde kledij als uniek cadeau. Eén stuk, zonder minimum.
Onze Druktechnieken
Voor elk kledingstuk en elk aantal de juiste techniek. Wij adviseren u graag.
Borduurwerk
De meest duurzame techniek voor polo's, overhemden, petten, caps en werkkleding. Het garen gaat mee zolang het kledingstuk zelf meegaat.
Meer over bordurenDTF Printing
Kleurrijke, gedetailleerde prints op t-shirts, hoodies, sweaters en tassen. Geen minimum, ideaal voor kleine series en gepersonaliseerde bestellingen.
Meer over DTF printingZeefdruk
De meest economische keuze bij grotere aantallen (25 stuks of meer) met een eenvoudig logo. Scherpe, duurzame bedrukking tegen een lage stukprijs.
Meer over zeefdrukDTG Printing
Direct-to-garment printing op 100% katoenen kledij. Zachte print die de stofstructuur volgt, ideaal voor artistieke of fotografische ontwerpen.
Meer over DTG printingSublimatie
Full-color bedrukking op polyester kledij en accessoires, voor sportkleding, strandlakens en technisch textiel.
Meer over sublimatieWaarom Klanten uit Antwerpen voor Ons Kiezen
"Als Antwerpse bakkerij zochten we werkkleding die past bij ons ambachtelijk concept. Schorten met geborduurd logo, t-shirts voor het personeel en petten voor de zomer. Alles op maat en snel geleverd."
- Bakkerij uit Antwerpen
"Onze wielerclub telt 85 leden. We bestelden matching hoodies en petten voor het nieuwe seizoen. Het contact was vlot, de proef werd snel goedgekeurd en de kwaliteit overtrof onze verwachtingen."
- Wielerclub uit Antwerpen-Noord
"Voor ons kantoor in Antwerpen bestelden we polo's met geborduurd logo voor het volledige team. Geen minimum, dus ook de nieuwe medewerkers konden meteen bij."
- Dienstverlenend kantoor, Antwerpen
Zo Werkt het
Stuur uw logo op
Logo, kledingstuk, techniek, aantallen en deadline. Via e-mail, WhatsApp of telefoon. We antwoorden binnen 24 uur met advies en een prijsopgave.
Goedkeuring digitale proef
We maken een digitale proef met de plaatsing van het logo. U keurt goed voor we in productie gaan.
Productie en levering
Standaard 7 tot 10 werkdagen na goedkeuring. Levering aan huis of kantoor in de Antwerpse regio, of ophalen in ons atelier in Boom.
Vragen
Veelgestelde Vragen van Klanten uit de Regio Antwerpen
Ons atelier bevindt zich in Boom, Nielsestraat 139/C, op minder dan 20 km van het centrum van Antwerpen via de E19 of de N177. Goed bereikbaar vanuit Antwerpen, Mechelen, Lier, Kontich en de volledige Rupelstreek.
Ja, u bent welkom in ons atelier in Boom. We bekijken samen de opties, testen de plaatsing en geven eerlijk advies. Openingsuren: maandag tot vrijdag van 8u00 tot 18u00. Bel of WhatsApp vooraf zodat we tijd voor u vrijhouden.
Ja. We leveren aan bedrijven en organisaties in de volledige Antwerpse regio, inclusief de haven, de zuidrand, de Kempen en de Rupelstreek.
Er is geen minimum. U kunt 1 polo of 3 t-shirts bestellen. De stukprijs is hoger bij kleine aantallen, maar er is geen drempel om te starten.
Ja. Spoedopdrachten in 3 tot 5 werkdagen zijn bespreekbaar afhankelijk van de techniek en de beschikbaarheid. Vermeld uw deadline bij de aanvraag.
Een polo met geborduurd logo start vanaf circa €25 tot €35 per stuk bij kleine aantallen. Bij grotere orders daalt de stukprijs aanzienlijk. Vraag een offerte aan voor een exacte prijsberekening op maat.
Ja. Fluo vesten, werkvesten, bodywarmers en werkjassen met bedrijfsnaam of logo. We leveren voor de bouwsector en technische diensten in de hele regio. Inclusief EN ISO 20471-gecertificeerde veiligheidskledij op aanvraag.
Meer Lezen
Bedrijfskleding bedrukken: van polo tot werkjas
Alles over bedrijfskleding met logo, van keuze tot levering.
Borduren: de duurzame afwerkingstechniek
Wanneer borduren de beste keuze is voor uw kledij.
DTF printing: kleurrijke prints zonder minimum
Ideaal voor kleine series en gedetailleerde ontwerpen.
Horecakleding bedrukken
Schorten, koksbuizen en polo's met uw logo.
Evenementen kledij bedrukken
Staffkleding en deelnemersshirts voor elk event.
Geen Minimum. Geen Verplichtingen. Antwoord Binnen 24 Uur.
Of u nu 1 polo nodig heeft voor een nieuwe medewerker of 200 t-shirts voor een Antwerps festival: we behandelen elke bestelling met dezelfde zorg en hetzelfde persoonlijk contact.
Vraag een offerte aan voor AntwerpenNielsestraat 139/C, 2850 Boom (20 km van Antwerpen centrum) · Tel: 03 265 77 85 · [email protected] · Maandag t/m vrijdag 8u00-18u00